Golden-City ЗОЛОТОНОША

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Новий Міський Голова 1580420

+9
romahack
Серега
FANTOM
dr.husaim
Сергей Зоря
Rover
Афродита
Александр
DropSanya
13 користувачів

    Новий Міський Голова

    Голосування

    Чи краще стало наше місто з новим головою?!

    DropSanya
    DropSanya
    Генерал Форума "Golden-Citу"
    Генерал Форума


    Сообщения : 309
    Очки : 780
    Дата регистрации : 19.01.2011
    Возраст : 39
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Новий Міський Голова

    Повідомлення автор DropSanya Січень 27th 2011, 10:53

    Чи краще стало наше місто? Чи помітили ви зміни?

    Ваша думка що до нового мера!?
    Александр
    Александр
    Генерал Майор
    Генерал Майор


    Сообщения : 14
    Очки : 55
    Дата регистрации : 19.01.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Александр Січень 27th 2011, 11:23

    слишком рано вы улучшений ожидаете... могу сказать,что хоть дорогу начали чистить и песком посыпать... у нас на районе,в прошлом году ужас был,не пройти не проехать, а в этом году отгребли... хоть что-то уже делается...
    Афродита
    Афродита
    Старший Солдат
    Старший Солдат


    Сообщения : 7
    Очки : 23
    Дата регистрации : 01.02.2011
    Возраст : 44

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Афродита Лютий 1st 2011, 10:01

    Пока что, кроме того чтоб базар розганять и ямы на дороге жужелицей засипать действий я не видела!!!
    Rover
    Rover
    Старший Солдат
    Старший Солдат


    Сообщения : 8
    Очки : 8
    Дата регистрации : 01.02.2011
    Возраст : 40
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Rover Лютий 1st 2011, 10:11

    Афродита пише:Пока что, кроме того чтоб базар розганять и ямы на дороге жужелицей засипать действий я не видела!!!

    Абсолютно согласен!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
    Сергей Зоря
    Сергей Зоря
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 216
    Очки : 303
    Дата регистрации : 26.02.2011
    Возраст : 47
    Откуда : г.Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Сергей Зоря Лютий 26th 2011, 14:36

    Рано ещё приговор выносить. И, если глубже разобраться, то он всего лишь звено огромного механизма. Это как бы лейтенант говорит солдатам: -Товарищи солдаты! Я буду для вас самым хорошим лейтенантом, но буду исполнять то, что мне майор прикажет.
    dr.husaim
    dr.husaim
    Генерал-Лейтенант
    Генерал-Лейтенант


    Сообщения : 107
    Очки : 162
    Дата регистрации : 10.02.2011
    Возраст : 34
    Откуда : Новоукранка-Киров-Буча-Умань-ZaOkSky-Zolocity

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор dr.husaim Лютий 26th 2011, 22:46

    Наш мер открытый ставленник ПР и самого Яныка... как он скажет так мер и запляшет Sad
    FANTOM
    FANTOM
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 141
    Очки : 205
    Дата регистрации : 01.03.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор FANTOM Березень 2nd 2011, 23:53

    Не все так просто і наш мер не просто ставленник ригіАналів. Навіть в газетах писалося, що не хотів він йти в мери, але тут з якогось дива маски-шоу на Злотогорі об"явились... І Войцеховський погодився... Дивний збіг обставин,чи не так?.. ПР за рахунок таких порядних людей, як Войцеховський, хотять завоювати лохоелекторат, за що з нього і спитають на слідуючих виборах. Як би там не було, але достатньо подивитись виборчий процес і проаналізувати. Кандидата в мери Зорю М.А. взагалі тупо підставили і мордували на гроші за "вирішення питання" тільки за те, що був колись у БЮТ... Корпаня просто подоїли "борці" з корупцією... Так що не все так просто, але кращого мера в нас ще не було... Час покаже...
    dr.husaim
    dr.husaim
    Генерал-Лейтенант
    Генерал-Лейтенант


    Сообщения : 107
    Очки : 162
    Дата регистрации : 10.02.2011
    Возраст : 34
    Откуда : Новоукранка-Киров-Буча-Умань-ZaOkSky-Zolocity

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор dr.husaim Березень 3rd 2011, 00:24

    і то правда, щось робить... Слава Богу! а там подивимось...
    Серега
    Серега
    Старший Сержант
    Старший Сержант


    Сообщения : 37
    Очки : 52
    Дата регистрации : 03.03.2011
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Серега Березень 4th 2011, 00:59

    Время покажет. По любому что то новое будет.*Новая метла по новому метет* Cool
    romahack
    romahack
    Младший Сержант
    Младший Сержант


    Сообщения : 16
    Очки : 16
    Дата регистрации : 06.03.2011
    Возраст : 47
    Откуда : золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор romahack Березень 7th 2011, 09:18

    на счет метлы я согласен. В плене города я сомневаюсь чтоб он чтото сделал его продвинул киев киеву нужны наши земли возле днепра и нетолько там. Для себя он кусок отхвотил на кэденой неплохой уберет конкурентов аптекарей и будет полный хозяин в аптечном бизнэсе.
    Tatjana
    Tatjana
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 45
    Очки : 199
    Дата регистрации : 19.01.2011
    Возраст : 37
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Tatjana Березень 7th 2011, 10:07

    А что с аптеками у него?
    romahack
    romahack
    Младший Сержант
    Младший Сержант


    Сообщения : 16
    Очки : 16
    Дата регистрации : 06.03.2011
    Возраст : 47
    Откуда : золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор romahack Березень 8th 2011, 07:51

    у него аптеки домиан против аптек я ничего неимею там и цены сносные
    koshk@
    koshk@
    Сержант
    Сержант


    Сообщения : 22
    Очки : 26
    Дата регистрации : 19.04.2011
    Возраст : 35
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор koshk@ Квітень 19th 2011, 10:02

    Здвиги в житті міста на краще є, і в освіті також - купа нових програм, конкурсів і всякого різного для учнів. За базарскажу одне - я за перенесення! Такому срачу не місце серед центру! Критий ринок за торговим хай залишається, а оті біляші-чебуреки, на кшталт"купи 10 біляшів і собери собачку" аж ніяк не для центру!!! І купи паперу, коробок і гнилих овочів під ногами - не сама приваблива картина(
    Михалыч
    Михалыч
    Старшина
    Старшина


    Сообщения : 42
    Очки : 65
    Дата регистрации : 18.02.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Михалыч Квітень 23rd 2011, 03:12

    Главк міліції Києва заявляє: у справі серійних підпалювачів проведено обшук... у мера Золотоноші

    Резонансне повідомлення, розміщене на офіційному сайті ГУМВС в м. Київ, цитуємо дослівно. Поки що - без коментарів...

    "Затримано злочинну групу, яка "спеціалізувалася" на замовних злочинах

    В результаті оперативних заходів працівники столичного управління карного розшуку затримали чотирьох киян, які на замовлення вчиняли злочини, пов’язані із навмисним знищенням майна та нанесенням тілесних ушкоджень громадянам. Майно знищували здебільшого шляхом підпалу, а тілесні ушкодження наносили переважно легкі або середньої тяжкості.

    Наразі встановлено, що у такий спосіб замовники вирішували спірні питання з партнерами по бізнесу або чинили тиск на принципіальних конкурентів. Серед знищеного автомобілі, комерційні кіоски та навіть магазини.

    За попередньою інформацією, злочинна група діяла у Києві щонайменше протягом двох останніх років.

    Під час досудового слідства знайдені докази, які цілком підтверджують вину затриманих. Проведено близько 20 санкціонованих обшуків, під час яких зібрано матеріали, на підставі яких працівники міліції з санкції суду провели обшук за місцем проживання міського голови міста Золотоноша Черкаської області. У рамках порушеної кримінальної справи за статтею Кримінального кодексу про навмисне пошкодження майна встановлюються потерпілі від дій зловмисників, замовники вчинених злочинів та розмір завданих збитків. Всі учасники групи заарештовані.

    Триває слідство.


    Підготував: Володимир ДМИТРЕНКО, www.militia.kiev.ua
    Серега
    Серега
    Старший Сержант
    Старший Сержант


    Сообщения : 37
    Очки : 52
    Дата регистрации : 03.03.2011
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Серега Квітень 23rd 2011, 03:18

    Что-то мне это напоминает преславутые 90-е
    FANTOM
    FANTOM
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 141
    Очки : 205
    Дата регистрации : 01.03.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор FANTOM Квітень 27th 2011, 21:46

    Заворушилось кримінально-мінтовське болото, екскрементами кидається в мера. Таки правильно мер щось робить, якщо це не влаштовує злодійську сволоту, що вирішила такими "подлянками" мочити репутацію. Особисто в мене є навіть догадки, та промовчу, боюсь помилитись, хоча в "базарних" проблем ноги ростуть від тих, хто "відповідає за базар".
    Гучніше всіх волають "базарники" наші дорогі, решта, -мовчать. Очевидно такий мер, як Корпань-2, їх влаштував би більше...
    Сергей Зоря
    Сергей Зоря
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 216
    Очки : 303
    Дата регистрации : 26.02.2011
    Возраст : 47
    Откуда : г.Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Сергей Зоря Квітень 28th 2011, 07:08

    Так. Багато базарників зостануться без роботи, або ж просто-напросто матимуть менший дохід.
    FANTOM
    FANTOM
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 141
    Очки : 205
    Дата регистрации : 01.03.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор FANTOM Квітень 28th 2011, 08:05

    Сергей Зоря пише:Так. Багато базарників зостануться без роботи, або ж просто-напросто матимуть менший дохід.

    Як і багато інших громадян, я маю можливість порівнювати золотоніських базарників з черкаськими, київськими, одеськими і іншими. Не повертається язик назвати золотоніських, -нашими. Це особлива каста, що викликає в мене особисто, просто зневагу. Достатньо зрівняти ціни з черкаськими і відношення до покупців. А попробуйте їм зробити ще за щось зауваження... В кращому випадку вас не почують. Бидло-жлобство... А з іншої сторони таке враження, що ринок в нас для базарників а не для покупців.
    І без роботи вони не залишаться. Вони можуть і виїздну торгівлю по селах організувати по селах, алеж куди простіше "накрутити" 200% на товарі і сидіти на місці. І коли це болото почали ворушити, воно, звичайно ж, "запахло".
    DropSanya
    DropSanya
    Генерал Форума "Golden-Citу"
    Генерал Форума


    Сообщения : 309
    Очки : 780
    Дата регистрации : 19.01.2011
    Возраст : 39
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор DropSanya Квітень 28th 2011, 08:51

    Я смотрю много считают что на базаре такой выторг, что "базарники" живут на виллах и на яхтах плавают!

    Да нифига! Много кто на рынке на двух роботах работают, чтоб прокормить такую же семью как и у вас FANTOM, а то что Вам попались пару грубых продавцов, то это не значит что все такие, что всех нада гнать и можно називать быдлом и т.д.
    Завтра вам нагрубит Врач, вы что, будете говорить все врачи "Бидло-жлобство..." гнать их всех надо?????
    И покупетели есть такие что куда там грубим продавцам!!! Но все мы люди!!!

    алеж куди простіше "накрутити" 200% на товарі і сидіти на місці.

    Согласен что такие накрутки есть, но только на одежде, Согласен что многовато!!! Но на остальном (инструмент, сантехника, краски и многое дугое)идет накрутка 25-50%!
    FANTOM
    FANTOM
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 141
    Очки : 205
    Дата регистрации : 01.03.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор FANTOM Квітень 28th 2011, 21:21

    Врачі мені чомусь ще не грубили і вчителі, -теж. Але, якщо врач навіть зробить зауваження, що я ввійшов в його кабінет без стуку, то я нагадаю йому, що я входжу не в його спальню.
    Мені всерівно, як живуть базарники і на скількох роботах працюють. Нехай живуть добре, але вони не повинні вважати центр міста своєю власністю, що їх пригноблюють, відбирають їх хліб і при цьому прикриватися своїми дітьми. А ще поливають владу брудом незаслужено. Це просто паскудство. В місті є біля 30 тисяч мешканців, яких теж потрібно поважати, як і їх вибір мера.
    Хтось може довести таку дурню, що базарники вимруть з голоду, коли переїдуть на нове місце?.. Торгашами керують лише їх власні, особисті шкурні інтереси і судячи по їх цінах і відношенню до покупців, яких вони в лице майже всіх знають, їм на них щиро наплювати. Їхній підприємничький талант обмежується лише вдалим місцем розташування і балансом максимальної ціни на товар, яку покупець сприйме. Я впевнений, що, якщо провести експеримент і знизити вдвічі, наприклад, ціну на закупку якогось товару, то в кінцевого продавця вона не зменшиться. Мало того, ще закупить його побільше...
    Роботою з покупцем, сезонними знижками, розпродажами там майже не стояло...
    А за базарниками ще стоять впливові баклани напівкримінального типу, що вже почали випорожнятись на мера по всьому інтернету.
    То я хочу нагадати, що Войцеховський ішов на мерське крісло з планом перенесення ринку і отримав підтримку більшості... Все чесно, без несподіванок і різній бидлоті це потрібно, як мінімум, зрозуміти, вже не говорячи про повагу, а не пов"язувати з бандитсько-олігархічною бандою, що окупувала Україну....
    Сергей Зоря
    Сергей Зоря
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 216
    Очки : 303
    Дата регистрации : 26.02.2011
    Возраст : 47
    Откуда : г.Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Сергей Зоря Квітень 30th 2011, 09:09

    Якщо не вдаватися в подробиці, то теперішній Мер зробив для міста набагато більше ніж попередній за весь час "керування" містом. Давайте навчимося бачити і плюси, а не висловлювати лиш своє незадоволення і критикувати інших.
    p.s. Що кожен із нас особисто зробив для покращення життя в м.Золотоноша???
    Юлия
    Юлия
    Генерал Майор
    Генерал Майор


    Сообщения : 24
    Очки : 26
    Дата регистрации : 08.02.2011
    Возраст : 36

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Юлия Травень 5th 2011, 03:05

    Стосовно покращення міста, можу сказати, що завдяки таким держслжубовцям як я, ми позбулися смітника коло М'ясокомбінату та інших частин міста))))))) Як бачимо нарешті пофарбували історичну споруду біля парнокопитного. Новий мер робить не мало для нашого міста незабаром алея коло танку нормальна буде,а то бувало ідеш і перечипаєшся через ями.
    Дуже багато базарників грубі, особисто мені не раз грубили і при тому різні люди, то вона мені коза картошку гнилу кидає, кажу давайте я краще сама виберу,а вона мені каже, ви зараз кращу вибирете, а хто гіршу брати буде? така ж фігня з помідорами була, такщо я за перенесення, можливо це поставить цих зажраних торгашів на своє місце. А про те що вони там на 2 роботах пашуть, то інші мешканці ще гірші ситуації мають, моя знайома, підробляє на 5ти роботах, і не ноє що життя погане!!! Зараз в Україні жахлива ситуація, так що всі виживають як можуть, це не дає їм права завищувати так ціни.
    koshk@
    koshk@
    Сержант
    Сержант


    Сообщения : 22
    Очки : 26
    Дата регистрации : 19.04.2011
    Возраст : 35
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор koshk@ Жовтень 18th 2011, 08:19

    Як тепер гарно в центрі, коли немає базару!!!! а той за торговим, то хай собі буде. У людей тепер є вибір, хочу йду на базар, де все висить відкрите, в пиляці, сире і так далі, чи в магазинах, де все більш-менш чисто. А ціни??? та зараз на базарі воно коштує втридорога, іноді в наших "бутіках" і то дешевше. Так що не потрібно робити з цього трагедію, згідна з Фантомом - мер в своїй компанії ставив цей пункт як один з приорітетних)))

    а щодо мого внеску, то вчителі двічі на рік беруть участь у суботниках і розчищають столітні хащі в нашому чудовому місті)))
    FANTOM
    FANTOM
    Генерал-Полковник
    Генерал-Полковник


    Сообщения : 141
    Очки : 205
    Дата регистрации : 01.03.2011

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор FANTOM Жовтень 18th 2011, 09:21

    [quote="koshk@"] Таки є в нас і наших дітей надія на світле майбутнє. Такий вчителів, як Ви I love you , я взяв би з три десятки на природу, до Дніпра... Там так не прибрано...) cheers
    koshk@
    koshk@
    Сержант
    Сержант


    Сообщения : 22
    Очки : 26
    Дата регистрации : 19.04.2011
    Возраст : 35
    Откуда : Золотоноша

    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор koshk@ Жовтень 18th 2011, 10:58

    До речі, гарна ідея=))) в нас багато таких свідомих громадян, але і свиней, які там мусорять теж у надлишку)))буде дуже результативно дітей туди звозить і коли кожен по пакету збере, то наступного разу і сам не кидатиме, і іншим не дозволить))

    Спонсорований контент


    Новий Міський Голова Empty Re: Новий Міський Голова

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час Травень 19th 2024, 19:22